آینه دکوراتیو، بهترین انتخاب برای دکوراسیون منزل

 تا به حال شده است حسی خاص نسبت به یکی از لوازم و وسایل های دکوری خانه تان داشته باشید؟ مثلا دیوانه وار بخواهید که از آن ها در طراحی دکوراسیون داخلی خانه تان استفاده کنید. من این حس را به آینه ها دارم، آینه هایی که روشنی و شکوه را به دکوراسیون خانه مهمان می کنند و حضورشان باعث می شود تا دیوار های خانه رنگ و لعابی خاص و زیبا به خود بگیرند. هر وقت آینه های دکوراتیو با سبک و سیاق جدید می بینم بی اختیار دلم می خواهد آن ها را تهیه کنم و به خانه ببرم.

۱. آینه های دکوراتیو کاشی مانند

این نوع آینه ها بیشتر شبیه تایل های کاشی هستند که در کنار هم چیده شده و طرح های زیبا پدیدی آورده اند. روی این آینه های دکوراتیو و فانتزی معمولا طرح های زیبا حکاکی شده است به صورتی که در این قسمت ها جیوه وجود ندارد تا انعکاسی ایجاد کند و وقتی تعداد زیادی از این تایل های آینه ای در کنار هم قرار می گیرند، باعث تکرار ریتمیک یک طرح و در نهایت زیبایی بصری خیره کننده ای می شوند. کمی عکس بالا را بهتر نگاه کنید.

۲. آینه های دکوراتیو برای سرویس های بهداشتی 

به گفته کارشناسان و طراحان شیشه و آینه دکوراتیو هنرکده کریستال از این آینه های دکوراتیو و فانتزی می توانید در دکوراسیون فضاهای مختلف استفاده کنید، به طور مثال آن ها می توانند مهمان دیوارهای سرویس بهداشتی شما باشند.

۳. آینه های دکوراتیو برای دکوراسیون داخل نشیمن ها 

اگر قصد دارید تا از آینه های دکوراتیو برای دکوراسیون اتاق نشیمن استفاده کنید، می توانم به شما طرح های مختلفی را ارئه دهم، عکس بالا یکی از این طرح های است، آینه ای کشیده و مقطع که یک طرح دنباله دار روی آن کشیده شده است. این نوع طرح ها و داستان دنباله دارشان می تواند چشم هر بیننده ای را با خود همراه کند.

۴. آینه های دکوراتیو با طرح پازل

یکی دیگر از طرح های جذابی که می تواند آن ها را به صورت آینه های فانتزی و دکوراتیو مهمان دکوراسیون داخلی خانه های تان کنید، طرح پازل است، من که به شخصه محو زیبایی این طرح شده ام. مطمئن باشید با خیال راحت می توانید دیوارهای خالی و بدون روح خانه تان را به دست این آینه ها بسپارید و از معجزه آن ها لذت ببرید. البته این نوع طرح برای دکوراسیون داخلی اتاق خواب ها هم بسیار مناسب هستند. 

۵. آینه های دکوراتیو گرد برای دکوراسیون داخل خانه 

از نظر طراحان گروه شیشه و آینه دکوراتیو هنرکده کریستال این نوع آینه ها یکی از جذاب ترین انواع آینه های فانتزی هستند که می توانند در دکوراسیون داخلی خانه مورد استفاده قرار بگیرند. این آینه ها کمی هم با عوامل فنگ شویی مطابقت دارند و حضورشان به شما کمک می کند تا حس بهتری در خانه را تجربه کنید.

۶. آینه های دکوراتیو یا آثار هنری فاخر 

آینه های دکوراتیو می توانند در دکوراسیون داخلی خانه شما تبدیل به آثار هنری فاخری شبیه تابلو های نقاشی شوند. این آینه ها بسیار برای دکوراسیون داخلی فضای نشیمن مناسب هستند.

۷. آینه های دکوراتیو که شما را سرگرم می کنند

بعضی از این آینه های دکوراتیو هم هستند که می توانند شما را سرگرم کنند، آن ها ظاهری مرموز و اسرار آمیز دارند، خطوط مبهمی که می توانند شما را گمراه کنند و باعث شوند که برای چند دقیقه هم که شده به آن ها خیره شوید و برای آن ها وقت بگذارید.

۸. آینه های دکوراتیو منحصر به فرد 

آینه های دکوراتیو منحصر به فرد، طراحی خاصی دارند. این آینه ها می توانند هر طرح و مدلی داشته باشند، گروه شیشه و آینه دکوراتیو هنرکده کریستال تعداد زیادی از این آینه ها را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید بنا بر سبک دکوراسیون خانه تان یکی از آن ها را انتخاب کنید.

۹. آینه های دکوراتیو یا دکوری های شیک

شما خیلی راحت می توانید روی این آینه های دکوراتیو حساب کنید و وظیفه ایجاد تغییر در دکوراسیون داخلی خانه را به آن ها بسپارید. آن ها علاوه بر این که می توانند اینه باشند می توانند وسیله های دکوری چشمگیر و خیره کننده ای باشند که هر کسی را با حضور خود شگفت زده می کنند. 

۱۰. دیوارپوش هایی از جنس آینه های دکوراتیو 

شما می توانید از آینه های دکوراتیو به عنوان دیوارپوش های خلاقانه و زیبا نیز استفاده کنید. این آینه ها می توانند زیبایی دیوارهای شما را چند برابر کنند. این دیوارپوش های اینه ای می توانند جلوه ای متفاوت از دیوارپوش ها را برای شما به نمایش بگذارند.