آینه های دیواری در دکوراسیون منزل

 آینه های دیواری مدرن ؛ شاید اولین و مهم‌ترین کاربرد آینه رسیدگی به ظاهرمان باشد، اما آینه کاربردها و تاثیرات زیادی در دکوراسیون منزل دارد. آینه ها باعث بزرگ‌تر به نظر رسیدن فضا می‌شوند و به همین دلیل برای خانه‌های کوچک و همچنین فضاهای کوچک ( مانند راهروها ) بسیار مناسبند. همچنین آینه‌ها نور را منعکس می‌کنند و باعث روشن‌تر به نظر رسیدن فضا می‌شوند. پس اگر فضای کم نوری دارید با کمک آینه‌ می‌توانید آن را پر نور کنید. همچنین سبک و فرم و میزان استفاده از آینه در فضا بر حس و حال فضا تاثیر می‌گذارد. پس اگر می‌خواهید از آینه‌ها برای داشتن دکوراسیونی زیبا کمک بگیرید، از این یادداشت کمک بگیرید و از ایده‌های پیشنهادی استفاده کنید.

آینه های دیواری

یک آینه بزرگ دیواری جان دوباره‌ای به فضا می‌دهد. نور زیادی را منعکس می‌کند و باعث می‌شود فضا شیک و خیره‌کننده شود. اینکه یک آینه بزرگ بدون قاب را به دیوار نصب کنید یا با انتخاب یک قاب شیک زیبایی آینه را دو چندان کنید بستگی به سبک دکوراسیون منزل شما و سلیقه‌تان دارد. هر دوی این‌ها زیبا و کاربردی خواهند بود. می‌توانید به جای نصب یک آینه بزرگ، چند آینه کوچک‌تر در ابعاد یکسان را کنار هم نصب کنید تا در مجموع یک آینه بزرگ روی دیوار داشته باشید. اینکه از یک فرم ساده مربع یا مستطیل استفاده کنید یا آینه‌های شش ضلعی را کنار هم بچینید، هیچ فرقی در نتیجه کار نخواهد داشت.
ورودی این خانه بسیار ساده و در عین حال شیک است و دلیل آن وجود یک آینه بزرگ قاب دار روی دیوار است که از سقف شروع شده و تا روی زمین ادامه پیدا کرده است. یک میز کنسول ساده که جلوی این آینه قرار گرفته است با تزیینات و چیدمان حداقلی زیبایی این ورودی را تکمیل کرده است.
طراح این فضا با انتخاب قابی از جنس سنگ مرمر برای آینه بزرگ دیواری، بین دیوار و کفپوش هارمونی ایجاد کرده است. هزینه ساخت، حمل و نقل و نصب یک آینه با این ابعاد بسیار گران تمام می‌شده که با نصب چند آینه در ابعاد کوچک‌تر در قاب، این مشکل حل شده است.
این آینه بزرگ با قابی آنتیک به نقطه کانونی این اتاق نشیمن تبدیل شده است. در عین حال که باعث روشن و پر نور شدن فضا شده، به سادگی و رنگ های خنثی این اتاق نشیمن، جان دوباره‌ای بخشیده است.
نصب چهار آینه با ابعاد یکسان و با قابی ساده و طلایی، فضایی شیک و مدرن و کمی لوکس را به وجود آورده است. هماهنگی رنگ طلایی قاب آینه‌ها با نیمکت مدرن ورودی خانه، زیبایی این ورودی مدرن را تکمیل کرده است.
تکه‌هایی از کنده‌های درختان که روی آن با آینه پوشانده شده است یک نمونه خاص و کم نظیر است. چیدمان این آینه در کنار هم فضایی منحصر به فرد ایجاد کرده که چشم هر بیننده‌ای را به خود جلب می‌کند.
چیدمان آینه‌های دایره‌ای شکل در کنار هم، ایده‌ای شیک و مدرن است که نه تنها از تاثیرات مثبت آینه در منزل بهره‌مند خواهید شد، بلکه برای شما به مثابه یک اثر هنری خواهد بود که روی دیوار منزل نصب کرده‌اید.
 برای سفارش انواع آینه های دیواری دکوراتیو و آگاهی از قیمت آینه دیواری دکوری با صنایع شیشه و آینه اردلان تماس بگیرید.