فروش انواع گيفت هاي شيشه اي کوچک، بزرگ و گيفت هاي شيشه اي ولنتاين

گيفت در لغت انگليسي به معناي هديه است. اما در مراودات زباني فارسي زبانان از اين کلمه معمولا به عنوان هداياي کوچک و عمدتا هداياي تبليغاتي استفاده ميشود. هدايايي با ارزش مادي کوچک و متوسط که معمولا توسط شرکت ها و يا کسب و کار ها به مشتريان اهدا ميشود و يا در قرارهاي کاري و يا حتي دوستانه به طرف مقابل هديه داده ميشود. ويژگي هاي اين هدايا معمولا کوچک و قابل حمل بودن، همزمان تزييني و کاربردي بودن و قابليت درج و حک شعارهاي تبليغاتي و لوگو هاي تجاري است. انتخاب يک محصول به عنوان يک هديه تبليغاتي با توجه به تنوع محصولات در اين زمينه ساده نيست. اما ميتوان با کمي خلاقيت نسبت به ارايه هداياي زيبا و منحصر به فرد اقدام کرد.

شمع، يک گيفت مناسب

شمع به عنوان يک محصول رمانتيک و نوستالژيک انتخاب خوبي براي ارائه به عنوان هديه هاي تبليغاتي است.
در راستاي توسعه و ارتقا کمي و کيفي محصولات، شرکت پارافين و شمع لاله هداياي تبليغاتي متنوعي را در خط توليد خود قرار داده است.
اين گيفت ها شامل موارد متنوعي از جمله؛ گيفت هاي مراسم عروسي، گيفت با تم تولد، گيفت هاي ولنتاين و … مي باشد.

همچنين نوع ديگري از هديه هاي شمع شامل چاپ لوگو يا مهر شرکت، رستوران، باغ تالار و … بر روي وارمر هاي کاپ دار مي باشد. شما مي توانيد براي تبليغ کافه يا رستوران خود لوگو مورد نظرتان را براي ما ارسال کنيد و ما آنها را بر روي وارمر هاي کاپ دار چاپ خواهيم کرد.
گيفت هاي متنوع ديگري نيز در مجموعه هداياي تبليغاتي ما قرار دارد و موارد بسياري تا کنون براي شرکت ها، کافه رستوران ها و … تهيه شده است.
هر وقت اسم کاردستي مي آيد بدون فاصله بين کار و دست همه مي انديشند که اين کار براي کودکان است. اما کاردستي همان کار دست است که مي توانيم با بهره گرفتن از وسايل دور ريختني و يا غير قابل استفاده از آنها براي خودمان و اطرافيانمان شي تزييني بسازيم و با ديدنش از هنر دست خودمان در تزيين و دکور منزل لذت ببريم. در اين مطلب ما يک گالري 36 تايي از کاردستي با بطري شيشه اي براي علاقه مندان به هنر در خانه قرار داده ايم. همراهمان باشيد.

ايده هاي جالب براي کاردستي با بطري شيشه اي:

يک سري بطري شيشه اي و پلاستيکي در تمام خانه ها پيدا مي شود که معمولا کاربردي ندارند و گوشه و کنار گنجه و کابينت بدون استفاده افتاده اند. و در بسياري مواقع هم، همه از حضور اين بطري هاي بي مصرف ابراز نارضايتي مي کنند. اگر کمي ذهن خلاق داشته باشيم مي توانيم با استفاده از انواع و اقسام اين بطري ها کلي شي و کاردستي با بطري هاي مختلف بسازيم و از ديدن آنها در گوشه و کنار خانه کيف کنيم و لذت ببريم.

گيفت هاي جذاب و پرکاربرد آينه اي

آينه هاي کوچيک و فانتزي يکي از وسايلي هستن که ميتونن با تزيينات زيبا يک گيفت جذاب و بيادماندني رو براي مهموناي عروسي فراهم کنن. آينه جزئي از اون وسايليه که معمولا هممون دوست داريم يکي از اونهارو تو کيفمون داشته باشيم. پس چه خوبه اين آينه هديه اي از طرف عروس و داماد و يادگاري از يه جشن پرخاطره و شاد باشه.

گلدان هاي کوچيک به عنوان گيفت عروسي

فکر نميکنم کسي باشه که از هديه اي مثل گلدوناي کوچيک و زيباي کاکتوس بدش بياد. گيفت هاي کاکتوس به دليل عمر و دوام زيادي که دارن و همينطور استفاده از آنها در هر گوشه از خونه يک يادگاري بيادموندني هستن که با گذشت زمان و حتي در صورت امکان تکثير به جذابيتشون اضافه ميشه و همواره در ذهن و خاطره ها بيادميمانند.

گيفت عروسي: شکلات و شيريني

يکي از ساده ترين و پر طرفدارترن گيفت هايي عروسي که شما مي توانيد به عزيزانتان هديه کنيد شکلات و شيريني مي باشد که مي توانيد به روش هاي مختلف آن ها را آماده و در اختيار مهمانان دوست داشتني خود قرار دهيد. گيفت عروسي شکلاتي خود را با يک جمله پر محبت همراه کنيد و خاطره منحصر به فردي در خاطر عزيزانتان بگذاريد.

ايده هاي متنوع براي گيفت هاي عروسي

المان هايي که مهمان ها را به ياد مراسم عروسي بياندازد

لباس عروس
دسته گل هاي کوچک عروس
جاسوييچي هايي به شکل کفش هاي پاشنه بلند عروس

گيفت هاي فانتزي و عروسکي

  • عروسک جغد به شکل عروس و  داماد
  • عروسک گربه به شکل عروس و داماد
  • عروسک پرنده به شکل عروس و داماد
  • عروسک خرگوش به شکل عروس و داماد


گيفت نمدي عروسي

عروس و داماد نمدي
قلب جفت با لباس عروس و داماد
قلب با لباس عروس
قلب با کت و شلوار داماد

گيفت عروسي مناسبتي :

اين نوع گيفت نمادي از مراسم عروسي شماست. بعنوان مثال اگر مراسم عروس تان در کنار دريا باشد ، مي توانيد از قايق عروسکي با تزيين نقل و نبات استفاده کنيد تا براي هميشه در يادها بماند. و يا اگر عروسي تان در زمستان و برف باشد ، گزينه هاي جالبي براي انتخاب خواهيد داشت.

گيفت عروسي فرهنگي :

اين نوع گيفت نمادي از فرهنگ قوميت يا خاندان شما مي باشد که با کمي تفکر ، بهترين ايده ها را خواهيد يافت ! در انتها در نظر داشته باشيد که گيفت عروسي ، امري ضروري نبوده و در صورت داشتن وسع مالي ، مي توانيد تهيه کنيد.

جشن تولد يکي از بهترين‌ روزهاي زندگي هر کس در هر سال است. به خصوص کودکان که عاشق جشن تولد هستند و بهترين خاطرات در اين روز برايشان رقم مي‌خورد. همانطور که خودتان بهتر مي‌دانيد کودکان عاشق هديه گرفتن هستند و معمولاً در جشن‌هاي تولد هديه‌اي که گيفت ناميده مي‌شود براي کودکان حاضر در جشن تولد در نطر گرفته مي‌شود تا در پايان جشن به آن‌ها داده شود و آن‌ها را خوشحال کند.يک ايده‌ي جالب براي يادبود تولد استفاده از شکلات‌هاي رنگي يا اسمارتيز است. مي‌توانيد بطري‌هاي کوچکي تهيه کنيد و شکلات‌ها را داخل آن‌ها بريزيد. سعي کنيد ظرف‌هايي که انتخاب مي‌کنيد شيشه‌اي باشند تا شکلات‌هاي رنگي کاملا ديده شوند.مي‌توانيد براي تهيه‌ي يادبود تولد يک کيف کاغذي آماده کنيد و داخل آن را با بادکنک و روبان تزيين کنيد. از آنجايي که بچه‌ها شکلات دوست دارند توصيه مي‌کنم داخل کيف کاغذي يا جيب آن يک يا چند شکلات قرار دهيد تا براي کودکان جذابيت بيش‌تري داشته باشد.