خرید آینه سمند

آينه سمند
يکي از مهمترين اجرا هر خودرو مانند آينه هاي بغل ماشين هستند. خريد و انتخاب درست آينه ها براي خودرو بسيار مهم است. آينه سمند از ابتداي توليد نخستين خودروي ملي (EL) يا همان سمند کلاسيک تا کنون تغيراتي داشته است.
 
انواع آينه بغل سمند
يکي از ساده ترين و معمولي ترين انواع در خريد آينه بغل سمند مربوط به نسل اول سمند مي باشد. که به صورت دستي و مکانيکي تنظيم مي شود. آينه هاي مکانيکي قابليت تنظيم افقي و عمودي را به صورت دستي و يا به صورت کنترل دار را دارند. که کنترل آنها به صورت مکانيکي توسط کابل هايي بنام بادون (BOWDEN) انجام ميشود.
اجزاي آينه بغل سمند
اين وسيله هم مانند تمام آينه هاي ديگر داراي پايه، قاب، فلاپ، پد يا صفحه، شيشه آينه در صورت برقي بودن موتور برقي تاشو و موتور برقي تنظيم کننده و در حالت دستي بودن موتور مکانيکي تنظيم کننده آينه و در سري هاي جديد راهنما هم جز اجزائ تشکيل دهنده آينه بغل مي باشد. در "اتحاد گلس " علاوه بر تعمير انواع اين وسيله ها تمامي قطعات يدکي آينه بغل ها نيز موجود مي باشد. و در عين حال آينه هاي جانبي و داخلي سمند EL,LX,ELX,LXEF7,SOREN,SEو...بطور کامل موجود مي باشد و مشتريان گرامي جهت تعمير و يا تعويض انواع آينه هاي سمند مي توانند به آدرس "شيشه اتومبيل اتحاد" مراجعه نمايند.
 
آينه بغل سمند LX
آينه سمند lx مدل معروف خانواده سمند است در اين مدل اصلاحاتي انجام گرفته و اپشن هاي بهتري به سمند اضافه شده است. از جمله آينه هاي جانبي برقي شدند. در آينه هاي برقي حرکت عمودي و افقي آينه ها توسط موتوري الکتريکي با واسطه چرخ دندهايي کوچک انجام ميشود.           
يکي از استانداردهاي ايمني مربوط به اينه بغل خودرو اين است که آينه هاي بغل خودرو بايد طوري روي درب يا بدنه (ستون) خودرو نصب شوند تا در برخورد با يک استوانه فرضي کمترين اسيب و ضربه را به آن استوانه (که در واقع منظور انسان مي باشد) وارد سازند و در واقع تاشوندگي در هر دو جهت را داشته باشند. در ضمن شما مي توانيد براي خريد و نصب و تعويض انواع آينه وسط ماشين با شماره تلفن هاي ما در تماس باشيد و يا از طريق سايت سفارش خود را ثبت کنيد.

منبع: اتحاد گلس