انواع درب شیشه ای در صنایع شیشه و آینه اردلان

 درهای شیشه ای در سبک ها و کاربرد های مختلف از جمله کشویی، لولایی، اتوماتیک، دستی و انواع دیگر تولید می شوند. با توجه به تنوع زیاد این نوع از درها باید دری با شرایط مناسب محیط انتخاب کنید. در ادامه 6 نوع در شیشه ای همراه با فواید آن ها را معرفی خواهیم کرد.

 
1.    درب لولایی شیشه‌ای
درب لولایی از قدیمی ترین درها به حساب می آید که با چرخیدن یک سمت در روی لولا، سمت دیگر باز می شود. یک در لولایی می تواند به سمت داخل، خارج یا هر دو سمت باز شود و برای استفاده داخلی و خارجی مناسب است. از فواید درب لولایی می توان به موارد زیر اشاره کرد:
درهای لولایی داخل قاب قرار می گیرند و میتوانند ظاهری متفاوت از یکدیگر داشته باشند. این نوع درها فضایی باز ایجاد می کنند. در صورتی که نتوان از درهای تاشو یا کشویی استفاده کرد، گزینه مناسبی به نظر می رسند. در های لولایی در اندازه های متفاوت به بازار عرضه می شوند. ضروری است تا قاب و لولا از جنس محکمی برخوردار باشند تا بتوانند از وزن در پشتیبانی کند. 
 
2.    درب فرانسوی شیشه ای
در واقع در فرانسوی یک جفت درب لولایی منفرد هستند که از یکدیگر جدا می شوند. دارای چند صفحه شیشه ای قاب دار هستند و به داخل می چرخند. در فضاهای داخلی و خارجی استفاده می شوند و موجب انتقال زیبایی بین اتاق و محیط می شوند. در درب شیشه‌ای فرانسوی کافی است که یک سمت در نیمه باز باشد، در این صورت فضای بیشتری به وجود می آید. 
 
3.    درب فلزی شیشه ای
این نوع از درهای شیشه‌ای نوعی درهای تاشو جداگانه تشکیل شده اند که مانند درهای لولایی می توانند با قاب یا بدون قاب باشند. این درها فضای داخلی خانه را بزرگتر نشان می دهند.
 
4.    درهای محوری شیشه ای
این نوع درها دارای لولاهایی هستند که در بالا و پایین درب، اغلب در مرکز یا خارج از مرکز قرار دارند، یعنی زمانی که در باز می شود، هم در داخل و هم در خارج قرار دارد. درهای محوری بزرگتر و سنگین‌تر از درهای لولایی و فرانسوی هستند.
 
5.    درهای کشویی شیشه ای
این نوع درهای شیشه ای به جای داخل و خارج از پهلو باز می شوند و در امتداد صفحه شیشه ای دیگر یا دیوار خانه حرکت می کنند. این درها امکان استفاده از دیوارهای شیشه ای را فراهم می آورند.
 
 
 

برای سفارش انواع درب شیشه ای و آگاهی از قیمت درهای شیشه ای با اردلان گلس تماس بگیرید.

 

  تلفن تماس : 09122111151