خرید آینه سمند

آینه سمند
یکی از مهمترین اجرا هر خودرو مانند آینه های بغل ماشین هستند. خرید و انتخاب درست آینه ها برای خودرو بسیار مهم است. آینه سمند از ابتدای تولید نخستین خودروی ملی (EL) یا همان سمند کلاسیک تا کنون تغیراتی داشته است.
 
انواع آینه بغل سمند
یکی از ساده ترین و معمولی ترین انواع در خرید آینه بغل سمند مربوط به نسل اول سمند می باشد. که به صورت دستی و مکانیکی تنظیم می شود. آینه های مکانیکی قابلیت تنظیم افقی و عمودی را به صورت دستی و یا به صورت کنترل دار را دارند. که کنترل آنها به صورت مکانیکی توسط کابل هایی بنام بادون (BOWDEN) انجام میشود.
اجزای آینه بغل سمند
این وسیله هم مانند تمام آینه های دیگر دارای پایه، قاب، فلاپ، پد یا صفحه، شیشه آینه در صورت برقی بودن موتور برقی تاشو و موتور برقی تنظیم کننده و در حالت دستی بودن موتور مکانیکی تنظیم کننده آینه و در سری های جدید راهنما هم جز اجزائ تشکیل دهنده آینه بغل می باشد. در "اتحاد گلس " علاوه بر تعمیر انواع این وسیله ها تمامی قطعات یدکی آینه بغل ها نیز موجود می باشد. و در عین حال آینه های جانبی و داخلی سمند EL,LX,ELX,LXEF7,SOREN,SEو...بطور کامل موجود می باشد و مشتریان گرامی جهت تعمیر و یا تعویض انواع آینه های سمند می توانند به آدرس "شیشه اتومبیل اتحاد" مراجعه نمایند.
 
آینه بغل سمند LX
آینه سمند lx مدل معروف خانواده سمند است در این مدل اصلاحاتی انجام گرفته و اپشن های بهتری به سمند اضافه شده است. از جمله آینه های جانبی برقی شدند. در آینه های برقی حرکت عمودی و افقی آینه ها توسط موتوری الکتریکی با واسطه چرخ دندهایی کوچک انجام میشود.           
یکی از استانداردهای ایمنی مربوط به اینه بغل خودرو این است که آینه های بغل خودرو باید طوری روی درب یا بدنه (ستون) خودرو نصب شوند تا در برخورد با یک استوانه فرضی کمترین اسیب و ضربه را به آن استوانه (که در واقع منظور انسان می باشد) وارد سازند و در واقع تاشوندگی در هر دو جهت را داشته باشند. در ضمن شما می توانید برای خرید و نصب و تعویض انواع آینه وسط ماشین با شماره تلفن های ما در تماس باشید و یا از طریق سایت سفارش خود را ثبت کنید.

منبع: اتحاد گلس